Wynajem i sprzedaż:

  • domków holenderskich
  • domków angielskich
  • przyczep campingowych

Tel. +48 510 328 545

ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (koło Nowego Sącza)

Strona główna » Blog

Nowy Domek Całoroczny A2 - rozpoczęliśmy produkcję domków holenderskich!

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy produkcję nowych domków holenderskich, które można nabyć kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem: +48 510 328 545. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, wyprodukowanego przez nas domku holenderskiego. Domek Całoroczny A2 posiada 2 pokoje, kuchnię, toaletę, a także prysznic. Niewątpliwe jego zaletą jest duży, przestronny salon połączony z kuchnią.

Czytaj dalej...

Aktualne zdjęcia naszego drugiego placu z domkami mobilnymi

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszego drugiego placu z domkami holenderskimi, który znajduje się w pobliżu obwodnicy w Niskowej (w gminie Chełmiec).

Czytaj dalej...

Domek angielski GALAXY DELTA 30 w cenie 23 900 zł!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domku holenderskiego GALAXY DELTA 30, który posiada przestronny, ogrzewany salon połączony z kuchnią. Domek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada gazowe ogrzewanie wody, piecykiem firmy Junkers. W domku zrobiono instalację elektryczną, wodną i gazową. Domek posiada 2 pokoje oraz rozkładane łóżko w salonie i jest dostosowany do komfortowego użytkowania dla 6 - 8 osób.

Czytaj dalej...

Wprowadzamy możliwość kredytowania domków mobilnych!

Od marca w naszej firmie pojawiła się możliwość kredytowania domków mobilnych w Alior Banku! Mamy nadzieję, że dzięki podjętym przez nas działaniom wzrośnie Wasze zadowolenie z oferowanych przez nas usług, odczujecie komfort podczas zakupu domku holenderskiego i będziecie mogli pozwolić sobie na więcej!

Czytaj dalej...

Otworzyliśmy drugi plac z domkami mobilnymi!

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu drugiego placu z domkami mobilnymi, który znajduje się w pobliżu obwodnicy w Niskowej (w gminie Chełmiec). Dzięki temu możecie znaleźć w naszej ofercie jeszcze więcej domków angielskich oraz domków holenderskich. Zachęcamy do kontaktu: +48 510 328 545

Czytaj dalej...

Domek mobilny spełnieniem marzeń

Marzenia o własnym domu nie zawsze udaje nam się szybko zrealizować. Potrzebujemy w tym celu własnej działki, planów budowlanych, a także pozwolenia na budowę. Jednak istnieje pewna alternatywa, jaką są domki mobilne.

Czytaj dalej...

Domek angielski/holenderski DELTA DARWIN 28

W sprzedaży posiadamy domek mobilny Delta Darwin 28 o wymiarach 3,20m x 9m, posiadający dwa pokoje oraz duży przestronny salon połączony z kuchnią. Domek wyposażony jest w dodatkowe, rozkładane łóżko oraz elektryczne ogrzewanie w każdym pomieszczeniu.

Czytaj dalej...

Mobilny domek ABI DAYTONA 28 w specjalnej cenie 18 900 zł!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jednego z naszych domków mobilnych, posiadającego 2 sypialnie - ABI DAYTONA 28, który aktualnie można zakupić w promocyjnej cenie - 18 900 zł. Domek jest idealny dla 4 - 6 osób.

Czytaj dalej...

Atrakcyjna oferta - domek holenderski CLIPPER 26 w cenie 24,500 zł

Oferujemy Państwu na sprzedaż używany domek angielski CLIPPER 26. Ten domek holenderski idealny jest dla 4-6 osób. Znajdują się w nim 2 pokoje sypialne oraz obszerny salon połączony z kuchnią. W salonie dodatkowo znajduje się rozkładane łóżko.

Czytaj dalej...

Całoroczny domek holenderski Cena: 32,900 PLN

Zapraszamy do zakupu całorocznego, używanego domku angielskiego ATLAS EVERGLADE 34. Wymiary domku mobilnego to 3.20m na 11,5m. Domek jest 8-10 osobowy, posiada 3 pokoje oraz przestronny salon z aneksem kuchennym.

Czytaj dalej...

Domek angielski/holenderski Willberby Granada 32

Najnowszym naszym nabytkiem jest domek WILLBERBY GRANADA 32. Idealny dla 6-8 osób, 2 pokoje plus duży salon połączony z aneksem kuchennym.  W salonie znajduje się dodatkowe rozkładane łóżko.

Czytaj dalej...

Nowy domek holenderski na sprzedaż ABI ARIZONA 35!

Używany domek holenderski w bardzo dobrym stanie tylko za 29,900 zł! Domek jest bardzo przestronny (o wymiarach 3.20m na 11.5m), 3 pokojowy z dużym salonem połączonym z kuchnią. Zapewniamy transport domku holenderskiego gratis na terenie całej Polski!

Czytaj dalej...

Wyprzedaż – domek holenderski DALESMAN 34

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedażową domku Dalesman 34. Domek holenderski zachowany w bardzo dobrym stanie, schludny i czysty, w pełni przygotowany do użytkowania. Wyposażony w instalację elektryczną, wodną i gazową.

Czytaj dalej...