Wynajem i sprzedaż:

  • domków holenderskich
  • domków angielskich
  • przyczep campingowych

Tel. +48 510 328 545

ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (koło Nowego Sącza)

Strona główna » Blog

Blog Mobilne Domki NS


Ile lat można mieszkać w domku holenderskim?

Domki holenderskie na stałe wpisały się już w polski krajobraz, a zainteresowanie nimi sukcesywnie wzrasta. Na taki stan rzeczy wpływa przede wszystkim przystępna cena, funkcjonalność, ale również i prostota, cechująca holenderską architekturę. Z założenia taki mobilny domek miał stanowić alternatywę dla przyczep kempingowych. Z biegiem czasu zaczął on być ...

Czytaj dalej...

Czy opłaca się kupić domek holenderski?

Domki holenderskie to idealne rozwiązanie, by wypoczywać na działkach letniskowych w komfortowych warunkach. Taka zabudowa cieszy się również sporą popularnością w ośrodkach wypoczynkowych, choć rozwiązuje ona również skutecznie problem tymczasowego braku mieszkania, spowodowanego rozpoczynającą się dopiero budową domu. Gotowe do zamieszkania domki holenderskie ...

Czytaj dalej...

Czy trzeba mieć pozwolenie na domek holenderski?

Domki holenderskie to pewnego rodzaju mobilna konstrukcja, którą najczęściej można spotkać w ośrodkach wypoczynkowych oraz na działkach rekreacyjnych. Jedną z najistotniejszych zalet domów holenderskich ...

Czytaj dalej...

Jaka jest różnica między domkiem holenderskim a angielskim?

Własny domek letniskowy to wspaniała inwestycja, która pozwala zasmakować odpoczynku na łonie natury w każdej wolnej dla nas chwili. Niestety budowa takiego miejsca często wiąże się nie tylko z ogromny wydatkiem...

Czytaj dalej...

Jakie są ceny domków holenderskich?

Domek holenderski to doskonała alternatywa dla tradycyjnej zabudowy, zwłaszcza jeśli chodzi o nieruchomości o charakterze rekreacyjnym. Aby zostać właścicielem takiego „domu na kołach”, należy jednak spełnić cały szereg formalności. Zanim decydujesz się na zakup, sprawdź na jakiej działce mogą zostać ustawione domki holenderskie ..

Czytaj dalej...

Czy za domek holenderski lub mobilny płaci się podatek?

Domki holenderskie oraz mobilne to coraz popularniejszy sposób na ciekawe spędzanie urlopu na własnych warunkach lub inwestycję. Co więcej, coraz szersze grono Polaków zastanawia się, czy nowoczesne domki holenderskie mogą stać się dobrą alternatywą dla standardowego domu całorocznego...

Czytaj dalej...

Czy da się mieszkać w domku holenderskim?

Domki holenderskie to temat, który znany jest w Polsce od stosunkowo niedawna, jednak z każdym kolejnym rokiem zdobywa coraz większą popularność. Początkowo domki mobilne były traktowane czysto rekreacyjnie, jako alternatywa dla przyczep kempingowych oraz kamperów w trakcie wakacyjnych podróży. Obecnie coraz więcej osób zauważa ich ogromne zalety...

Czytaj dalej...

Nowy domek mobilny całoroczny 35m²

W naszej ofercie pojawił się nowy całoroczny domek mobilny o powierzchni 35m2. Konstrukcja ze względu na odpowiednie docieplenie świetnie sprawdzi się o każdej porze roku. Domek mobilny wyposażony jest w instalację elektryczną, która umożliwia pobór energii w każdym pomieszczeniu. Domek posiada jasną łazienkę, przestronną kuchnię...

Czytaj dalej...

Używane domki holenderskie - zapraszamy do odwiedzenia naszego placu!

Przedstawiamy Państwu plac z używanymi domkami holenderskimi w różnych wariantach wyposażeniowych. Dysponujemy największym wyborem mobilnych domków holenderskich i angielskich, pochodzących od czołowych producentów działających w tym sektorze.

Czytaj dalej...

Całoroczny domek holenderski w okazyjnej cenie - rabat 2000 zł

Nasza oferta została poszerzona o nietuzinkowy, całoroczny domek holenderski DOMEK PEMBERTON 3.70. Domek posiada 2 oddzielne pokoje oraz przestronny salon z rozkładanym łóżkiem, połączony z kuchnią.

Czytaj dalej...

Wyprzedaż - całoroczne domki holenderskie A1

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy wynajem i sprzedaż całorocznych domków holenderskich A1 o wymiarach 3.10m x 6m. Domek przeczony do użytkowania dla 4 osób. Do dyspozycji jeden duży pokój, połączony z kuchnią, wyposażony w dodatkowo rozkładane łóżko.

Czytaj dalej...

Nowy Domek Całoroczny A2 - rozpoczęliśmy produkcję domków holenderskich!

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy produkcję nowych domków holenderskich, które można nabyć kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem: +48 510 328 545. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, wyprodukowanego przez nas domku holenderskiego. Domek Całoroczny A2 posiada 2 pokoje, kuchnię, toaletę, a także prysznic. Niewątpliwe jego zaletą jest duży, przestronny salon połączony z kuchnią.

Czytaj dalej...

Aktualne zdjęcia naszego drugiego placu z domkami mobilnymi

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszego drugiego placu z domkami holenderskimi, który znajduje się w pobliżu obwodnicy w Niskowej (w gminie Chełmiec).

Czytaj dalej...

Domek angielski GALAXY DELTA 30 w cenie 23 900 zł!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domku holenderskiego GALAXY DELTA 30, który posiada przestronny, ogrzewany salon połączony z kuchnią. Domek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada gazowe ogrzewanie wody, piecykiem firmy Junkers. W domku zrobiono instalację elektryczną, wodną i gazową. Domek posiada 2 pokoje oraz rozkładane łóżko w salonie i jest dostosowany do komfortowego użytkowania dla 6 - 8 osób.

Czytaj dalej...

Wprowadzamy możliwość kredytowania domków mobilnych!

Od marca w naszej firmie pojawiła się możliwość kredytowania domków mobilnych w Alior Banku! Mamy nadzieję, że dzięki podjętym przez nas działaniom wzrośnie Wasze zadowolenie z oferowanych przez nas usług, odczujecie komfort podczas zakupu domku holenderskiego i będziecie mogli pozwolić sobie na więcej!

Czytaj dalej...

Otworzyliśmy drugi plac z domkami mobilnymi!

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu drugiego placu z domkami mobilnymi, który znajduje się w pobliżu obwodnicy w Niskowej (w gminie Chełmiec). Dzięki temu możecie znaleźć w naszej ofercie jeszcze więcej domków angielskich oraz domków holenderskich. Zachęcamy do kontaktu: +48 510 328 545

Czytaj dalej...

Domek mobilny spełnieniem marzeń

Marzenia o własnym domu nie zawsze udaje nam się szybko zrealizować. Potrzebujemy w tym celu własnej działki, planów budowlanych, a także pozwolenia na budowę. Jednak istnieje pewna alternatywa, jaką są domki mobilne.

Czytaj dalej...

Domek angielski/holenderski DELTA DARWIN 28

W sprzedaży posiadamy domek mobilny Delta Darwin 28 o wymiarach 3,20m x 9m, posiadający dwa pokoje oraz duży przestronny salon połączony z kuchnią. Domek wyposażony jest w dodatkowe, rozkładane łóżko oraz elektryczne ogrzewanie w każdym pomieszczeniu.

Czytaj dalej...

Mobilny domek ABI DAYTONA 28 w specjalnej cenie 18 900 zł!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jednego z naszych domków mobilnych, posiadającego 2 sypialnie - ABI DAYTONA 28, który aktualnie można zakupić w promocyjnej cenie - 18 900 zł. Domek jest idealny dla 4 - 6 osób.

Czytaj dalej...

Atrakcyjna oferta - domek holenderski CLIPPER 26 w cenie 24,500 zł

Oferujemy Państwu na sprzedaż używany domek angielski CLIPPER 26. Ten domek holenderski idealny jest dla 4-6 osób. Znajdują się w nim 2 pokoje sypialne oraz obszerny salon połączony z kuchnią. W salonie dodatkowo znajduje się rozkładane łóżko.

Czytaj dalej...

Całoroczny domek holenderski Cena: 32,900 PLN

Zapraszamy do zakupu całorocznego, używanego domku angielskiego ATLAS EVERGLADE 34. Wymiary domku mobilnego to 3.20m na 11,5m. Domek jest 8-10 osobowy, posiada 3 pokoje oraz przestronny salon z aneksem kuchennym.

Czytaj dalej...

Domek angielski/holenderski Willberby Granada 32

Najnowszym naszym nabytkiem jest domek WILLBERBY GRANADA 32. Idealny dla 6-8 osób, 2 pokoje plus duży salon połączony z aneksem kuchennym.  W salonie znajduje się dodatkowe rozkładane łóżko.

Czytaj dalej...

Nowy domek holenderski na sprzedaż ABI ARIZONA 35!

Używany domek holenderski w bardzo dobrym stanie tylko za 29,900 zł! Domek jest bardzo przestronny (o wymiarach 3.20m na 11.5m), 3 pokojowy z dużym salonem połączonym z kuchnią. Zapewniamy transport domku holenderskiego gratis na terenie całej Polski!

Czytaj dalej...

Wyprzedaż – domek holenderski DALESMAN 34

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedażową domku Dalesman 34. Domek holenderski zachowany w bardzo dobrym stanie, schludny i czysty, w pełni przygotowany do użytkowania. Wyposażony w instalację elektryczną, wodną i gazową.

Czytaj dalej...