Wynajem i sprzedaż:

  • domków holenderskich
  • domków angielskich
  • przyczep campingowych

Tel. 510 328 545

ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (koło Nowego Sącza)

Strona główna » Starterfirm

Starterfirm - agencja interaktywna

Opiekę nad niniejszą stroną sprawuje agencja interaktywna starterfirm.pl

Przykładowe realizacje

Montaż kominków Abramczyk

Profesjonalny montaż kominków Śląsk

Strona firmy Abramczyk ze Śląska została zrealizowana na bazie gotowego szablonu autorstwa Starterfirm. Strona Główna oraz zakładki Oferta, Galeria i Kontakt posłużyły do prezentacji bogatej oferty kominków.

Liczymy, że elegancka szata graficzna oraz dobór odpowiednich zdjęć znacznie uatrakcyjnił wygląd strony. Zachęcamy do prześledzenia szczegółów oferty na stronie. Oferta zawiera kominki każdego typu: ogrodowe, kaflowe, nowoczesne, tradycyjne. Przedstawiciele firmy to fachowcy w pełni otwarci na pomysły klientów, są w stanie dostosować wygląd kominka do każdego wnętrza. Na stronie www.slask-kominki.pl znajduje się bogata galeria z fotografiami realizacji.

Elementy szklane do wnętrz Housekrup

Elementy szklane do wnętrz

Starterfirm przedstawia realizację witryny internetowej zaprojektowanej dla krakowskiej firmy HouseKrup. Strona składa się z szczegółowo zoptymalizowanych podstron prezentujących opisy elementów szklanych do wyposażenia wnętrz takich jak: lustra na wymiar, drzwi szklane, kabiny prysznicowe na wymiar, lacobel, balustrady. W zakładce Galeria znajdują się zdjęcia projektów zrealizowanych przez firmę. Strona została zaprojektowana z myślą o kliencie, tworzona w taki sposób aby dostarczała wszelkich informacji i była jak najbardziej funkcjonalna.

Kontakt z przedstawicielami firmy umożliwia umieszczony na poszczególnych podstronach formularz kontaktowy, który pozwala na przesłanie bezpośredniego pytania o wycenę. Jesteśmy przekonani, że oferta elementów szklanych prezentowana przez firmę HouseKrup zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Elementy szklane są tym dodatkiem, który pozwala podnieść dekoracyjność każdego mieszkania, szkło z grafiką sprawdzi się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i nowoczesnych, wyszukanych aranżacjach.