Wynajem i sprzedaż:

  • domków holenderskich
  • domków angielskich
  • przyczep campingowych

Tel. 510 328 545

ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (koło Nowego Sącza)

Strona główna » Blog » Domek mobilny spełnieniem marzeń

Domek mobilny spełnieniem marzeń

Marzenia o własnym domu nie zawsze udaje nam się szybko zrealizować. Potrzebujemy w tym celu własnej działki, planów budowlanych, a także pozwolenia na budowę. Jednak istnieje pewna alternatywa, jaką są domki mobilne.

Zewnętrzny wygląd domku mobilnego będącego w ofercie firmy Mobilne Domki NS

Domki angielskie i holenderskie

Domki angielskie są dobrym rozwiązaniem, szczególnie gdy zależy nam na czasie, aby tak zwana papierologia nie spędzała nam snu z powiek, a chodzenie po urzędach nie przyprawiło o ból głowy. Jeśli chodzi o domki holenderskie sprawa jest o tyle prosta, że w ich przypadku nie jest wymagany projekt ani pozwolenie na budowę, ponieważ domek mobilny nie jest na stałe przytwierdzony do ziemi. W związku z tym wystarczy zgłoszenie do Starostwa Powiatowego. Jeżeli nie dostaniemy odmowy w ciągu 30 dni, możemy brać się do pracy i postawić nasz wymarzony domek mobilny.

Z czego składa się domek mobilny?

Zastanawialiście się może, z czego jest zbudowany domek angielski? Jego podstawą jest rama stalowa, do której zamontowane są szerokie koła. Rama pokryta jest płytą z ocynkowanej blachy, do której przymocowano ściany o drewnianej, szkieletowej konstrukcji, ocieplone wełną mineralną. Domki mobilne mogą być ogrzewane elektrycznie lub gazowo. Podłączenie wszystkich koniecznych do funkcjonowania mediów zajmuje zaledwie kilka godzin, ponieważ domki zostały wyposażone w niezbędne instalacje. Dodatkowo wnętrze domków holenderskich również powinno sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Salon w domku mobilnym z oferty firmy Mobilne Domki NS

Wnętrze domku mobilnego będącego w ofercie firmy Mobilne Domki NS

Korzyści z mieszkania w domku mobilnym

Z racji tego, że domek mobilny nie jest na stałe związany z podłożem, nie musimy być posiadaczami działki, na której stoi, a jedynie jej dzierżawcami, co znacznie ułatwia nam proces zmiany miejsca zamieszkania. Dlatego jednym z wielu atutów mieszkania w domku holenderskim jest możliwość zmiany jego położenia w każdej chwili, gdy poczujemy, że najwyższy czas, aby coś zmienić w dotychczasowym życiu. Raz góry, jeziora za jakiś czas morze? A dlaczego nie? Marzenia są po to by je spełniać, dlatego jak najszybciej powinniśmy podjąć działania, które przybliżą nas do ich realizacji.

Mobilne Domki NS

Mobilne Domki NS to firma z okolic Nowego Sącza, zajmująca się zarówno sprzedażą, wynajmem oraz skupem domków mobilnych. Zapewniamy wszelką niezbędną pomoc przy rozmontowaniu oraz transporcie domków, a także dajemy gwarancję najlepszej wyceny w przypadku sprzedaży domku mobilnego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży przyczep kempingowych oraz domków holenderskich. Nasza działalność rozpoczęła się od sprzedaży przyczep, a z czasem powiększyła się o sprzedaż domków mobilnych oraz pasujących do nich części i akcesoriów.

największy w południowej Polsce plac z domkami holenderskimi, nalężący do firmy Mobilne Domki NS

Domki angielskie

Wszystkie domki będące aktualnie w naszej sprzedaży zostały sprowadzone z zagranicy, a między innymi z Wysp Brytyjskich (Anglii, Walii oraz Szkocji). Dzięki dobrej współpracy z zagranicznymi firmami, które są głównym producentem tego typu rozwiązań, możemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór domków mobilnych oraz akcesoriów, aby każdy mógł znaleźć model idealny dla siebie.

Skontaktuj się z naszą firmą

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy największy plac z domkami holenderskimi w południowej Polsce, mieszczący się na ul. Limanowskiej 26 w Chełmcu (obok Nowego Sącza). Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 510 328 545